| Moldovan78 a întrebat:

Salut, vreau sa aflu mai în detaliu cum pot ajunge sa lucrez intr-o companie militara privată. Știu că ești bine plătit și sunt riscuri foarte mari. Nu știu însă dacă îți trebuie studii superioare sau experienta în domeniu militar. Sunt astfel de companii si in romania? Dacă are cineva cunoștințe va rog sa Îmi raspundeti, Mulțumesc

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Evident ca ai nevoie de studii de specialitate. Altfel, cum poti sa te descurci?
Nu stiu, daca sint unitati militare private. Sint insa, unele firme de paza si protectie, private.