| Octavian_Poenari_1990 a întrebat:

vreau sa imi pun pe facebook ca am studiat la o academie care are la randul ei pagina pe facebook.
cand dau la studii in setarile mele si scriu nimele academiei nu mi-o gaseste...
si am vazut la alta persoana care a facut aceeasi academie si a putut sa isi puna! multumesc

3 răspunsuri:
| peticel20 a răspuns:

Buna.
Incearca sa o adaugi la prieteni sau sa-i dai Like/Follow si dupa aceea o poti adauga in profilul tau.
O zi buna!

| Octavian_Poenari_1990 explică (pentru peticel20):

Am incercat si asta si tot nu mergehappy

| peticel20 a răspuns:

Imi pare rau ca nu ti-am fost de ajutor, nu stiu alta varianta sad