| Sergiu_Sergiu_2001 a întrebat:

Vreau sa știu dacă la politie ești primit dacă ai cicatrici, tatuaje sau dacă vreo ruda are cazier. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Tatuajul daca este amplasat intr-o parte vizibila cand porti tricou esti eliminat din start. Daca totul e un tatuaj mic si amplasat in zone nevizibile se iarta de obicei. Daca rudele tale au cazier depinde de fapta penala savarsita.In mare parte nu sunt acceptati.

| Dugalle a răspuns:

Du-te la o sectie de politie si intreaba acolo. Aia iti raspund cel mai bine, nu TPU.

| vladeusebiu a răspuns:

Cu tatuaje nu esti primit, cicatricile nu au treaba si nici rudele daca au cazier, important e sa nu ai tu cazier sau amenzi.

| AnneNichol1 a răspuns:

Nu happy