| NastyCatii a întrebat:

Vreau sa va intreb pe cei care stiti sau care sunteti chiar in domeniu.ce poti lucra sau ce locuri de munca poti obtine daca ai studii in domeniul biologiei? Adica daca ai terminat facultatea de biologie ce poti lucra, ce locuri de munca sunt, in ce orase exista sanse mai mari de a ocupa un post? indiferen ca sunt in tara sau in strainatate. Unde poti lucra ca si biolog? Doresc raspunsuri serioase. multumesc.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

In invatamant, asta insa numai daca-ti place si daca ai si calitatile necesare.