| Catalin2472 a întrebat:

Salutare, am 15 ani si merg la un liceu de profil filologie, am facut mare postie...ma moi transfera la un liceu de industria alimentara, si vreau ca la 18 ani sa plec in alta tara straina unde vreau sa muncesc acolo, imi puteti spune cine m-ar putea ajuta cu banii cu locul de munca si cazare? fara ajutorul parintilor.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine sa te ajute? nimeni, te descurci singurel

| CristinaSNC a răspuns:

In primul rand ai doar 15 ani, pana la 18 cand vrei tu sa pleci se pot schimba multewinking. De ce ma rog sa mergi la profil de filo e o prostie?! Eu zic sa te bucuri de viata de liceu, pentru ca e cea mai frumoasa perioada din viata ta, si sa lasi grijile cu plecatul dupa 18 ani, pentru ca pana atunci se pot schimba multewinking.

| Ionut_Laurentiu_1995 a răspuns:

Te poti muta dar cand incepi anul scolar/
sper ca te-am ajutat.
funda?