| bleakk a întrebat:

Am 17 ani si mai am 1 an si jumatate pana la BAC si totodata pana la admiterea la facultate. As vrea ca in acest an si jumatate care a ramas sa ma pregatesc si sa aprofundez cunostiintele in informatica. As dori sa fac programare sau ceva asemanator in acest domeniu. Facultatile ar fi:Facultatea de Matematica si Informatica (Universitate),Cibernetica (ASE) si Automatica&Calculatoare (Politehnica). As dori recomandari si sugestii din partea cunoscatorilor in cauza. As vrea pareri obiective daca se poate, incercand sa faceti abstractie de facultatea la care ati fost voi. Care este cea mai potrivita si care merita sa o faci? Care te pregateste cel mai bine? Argumente

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asadar si prin urmare tu visezi sa ajungi programator si vrei sa stii care facultate te va ajuta mai mult.

Ultima enumerata.
Dar nu te bazezi numai pe ce dobandesti de acolo. The good guys just know what to do and don't need TPU.