| cosmin0406 a întrebat:

Salutare!
As vrea sa știu ce autorizatii poate obtine un inginer de instalatii. (ex. Diriginte de șantier, ANRE, ISCIR, etc)
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate obtine ORICE autorizatie al carei examen o trece cu brio.

Răspuns utilizator avertizat
| AmandinaDragan a răspuns:

Diriginte de santier poti sa devii dupa o vechime de 5 ani lucrati efectiv pe santier. Cand mi-am construit vila am cautat un Diriginte de Santier. Am un nepot care a absolvit facultatea de instalatii dar nu avea decat 3 ani de vechime si nu corespondea cerintei pentru Diriginte de Santier.