| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, Injur de ce suma iau salariu in domeniu de informatica?

Răspuns Câştigător
| danimazzz a răspuns:

Depinde la ce firma lucrezi daca lucrezi in afara tari la o firma cat de cat iei in jur 2000-3000 de euro la inceput pe urma o sati mai creasca salariul dupa realizarile tale.In Romania ajunge maxim pe la 1000 euro dar in jur este de 1500-2000 lei.Cel mai bine du-te si lucreaza in afara tari ca in Romania nu se merita sa mai muncesti in zilele noastre sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MasterSpirit a răspuns:

Ms mult dani.si soraya, cel mai prost raspuns care l-ai dat, sa iei 10 milioane pe luna straight face, e aproape imposibil...winking