| andreyul a întrebat:

Am cautat pe internet si tot nu gasesc. Vreau sa aflu si eu in ce data se da admitere la Universitatea de Constructii Bucuresti, ce anume se da (ce materii) si cate locuri sunt? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Cam de prin martie incep sa se anunte nr. de locuri si alte informatii legate de admitere, mai ales ca acum e balamucul cu examenul de admitere. Candva la facultatea asta se dadea admitere la mate si fizica.

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred ca se stie de pe acum cate locuri se vor scoate la admitere.
Eu am gasit ceva:
http://www.studentie.ro/......resti-o238