| AvramescuMarius1994 a întrebat:

Salutare tuturor, vreau sa va intreb ceva...Eu vreau sa urmez o cariera in turism si m-am gandit sa devin ghid turistic.Problema este ca nu stiu unde sa ma duc si la ce facultate.Am auzit ca la Bucuresti sunt astfel de facultati, deci as vrea sa stiu ce facultate sa urmez, ce specializare etc...Eu ma pricep la romana si la engleza deci examene bazate pe aceste doua materii nu vor fi o problema. Multumesc si astept cu nerabdare raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://www.unica.ro/......16641.html
Mult succes, să te ajute Dumnezeu.
Te pup!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, www.alegefacultatea.ro, este viitorul tău în joc.
Succes!
Pa, pa.

| Oana92 a răspuns:

Geografie, acolo trebuie sa mergi daca vrei o cariera in turism.

| greyhound a răspuns:

Din cate stiu, o facultate de geografie