| mary_9821 a întrebat:

Salutari! daca am parul vopsit(numai suvite blonde)am sanse de a trece castingul pentru a fi model? sau e numaidecit sa ai parul natural? mersi anticipat tuturor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te cum esti. Sunt alti parametri mai importanti decat culoarea parului. Ar fi indicat totusi sa te avantajeze ca sa nu se focalizeze pe culoare in detrimentul restului. Insa, in general, nu e un impediment. Succes! E o meserie care-ti va aduce multe satisfactii.

1 răspuns:
| dulcik a răspuns:

Conteaza cum arati, inaltimea, uni se mai uita daca ai si sani, trebuie sa t duci imbracata decent dar totusi un pic sexy, nu trebuie sa fi plina de tone de machiaj cat despre par nu are nimic daca ai suvite trebuie doar sa ti-l aranjezi