| facultate2018 a întrebat:

Salutari,

Mi-am inghetat anul 2 de facultate. Sunt, sau eram, student la Informatica Economica din cadrul ASE.

Secretariatul (surprinzator) nu e de ajutor, dar vreau sa stiu care e procedura de reinscriere si daca pot sa continui facultatea la frecventa redusa, care cred ca e o alternativa mai buna daca vreau sa fac bani in paralel.

Nu am gasit informatii pe net dar poate cineva este un mult mai bun explorer ca si mine sau chiar exista persoane aici care au trecut prin aceeasi situatie.

Sunt super recunoscator daca ma puteti ajuta cu o informatie in privinta asta.

Multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai înghețat un an neterminat?
Nu poți sări din el direct la frecvență redusă.
Astfel, dezgheață anul, termină-l și apoi încearcă-ți norocul cu o cerere de transfer de la zi la frecvență redusă.
ăă