| Alex_IsJust_1994 a întrebat:

Salutari tuturor happy as dori niste sfaturi din partea voastra, a tuturor, nu vreau raspunsuri "panarama", daca nu puteti sa fiti seriosi chiar va rog sa evitati intrebarea ^^
Ce credeti ca este profitabil din toate punctele de vedere, ca si facultate si probabil meserie de viitor:
-Drept
-Informatica
-Automatizari (inginerie)

5 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Informatica, deoarece asta se cauta foarte mult chiar si pe viitor, iti poti gasi foarte rapid de lucru.

| AliGab a răspuns:

Vezi raspunsul meu de aici:http://www.tpu.ro/......re-sa-iti/
Cred ca te poate ajuta si pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Eu iti recomand sa urmezi facultatea de drept pentru ca este o facultate frumoasa si de foarte buna calitate iar salariile sunt foarte buna multa bafta pana atunci.
O zi buna.

| Ellyshoor a răspuns:

Informatica...Avand in vedere ca tehnologie urca pas cu pas de la an la an...Va trebui pe viitor big grin

| Toma_Stan_1960_NjJy a răspuns:

Automatizari