| andreeaaa26 a întrebat:

Saluttt! Îmi poate da cineva câteva detalii în legătură cu jobul "Operator Flexibil"? Este okay sa îmi confirm identitatea cu buletinul? Nu îl folosesc la altceva? Se plătește okay? Exista anumite probleme? Aștept răspunsuri DOAR de la persoane care lucrează la ei sau au lucrat în trecut. Nu ma interesează ideile, părerile, opiniile voastre despre cum se fac banii ăștia, etc.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce teapa e si asta? Da te rog link la site-ul de unde l-ai agatat. In cazul in care nu stiai, sunt o gramada de tepe in care esti pus sa faci diverse taskuri de maimuta (de introdus datele la captcha-uri, de exemplu) si ti se promit niste bani, eventual iti adauga bani intr-un cont pe un site, dar ai un prag minim de scos. Cind se apropie pragul, nu mai ai taskuri la care sa lucrezi...