| SteFan027 a întrebat:

Stie cineva ce dotari are Scoala Militara de Subofiteri de Jandarmi Petru Rares Falticeni?
Vreau sa stiu in special daca scoala dispune de o sala de forta, poate sa-mi spuna cineva care a invatat acolo?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crezi ca fiind o scoala de ofiteri, nu este logic sa existe si o sala de forta sau de mentinere a conditiei fizice?

| heracles a răspuns:

Hm,daca ar invia A.I.Cuza si ar vedea in ce hal a ajuns jandarmeria romana, ar muri din nou.