| Eisa9999 a întrebat:

Stie cineva ce taxe de scolarizare sunt la scoala postliceala sanitara arad? Specificati scoala.Multumesc.

1 răspuns:
| sylvana a răspuns:

Buna! Nu-ti pot raspunde exact la intrebare, pentru ca nici tu nu ai fost foarte exacta in privinta specializarii, dar iti pot facilita obtinerea raspunsului. Adresa de e-mail este sanpostliceal@yahoo.com, web: sanpostliceal.xhost.ro poti trimite un mail sa intrebi si probabil vei gasi raspunsul la toate intrebarile tale vis a vis de Scoala Postliceala Sanitara Arad. Eventual poti utiliza numarul de telefon : 0257 281 497. O zi frumoasa!