| Deian1 a întrebat:

Stie cineva un site cu un test de aptitudini (ce voi fi in viitor)?
Va rog mult, ciar as vrea sa stiu ce voi fi in viitor (probabil ) PS : Siteul sa fie gratis

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Cel mai bine este sa pui mina pe carte sa lasi joacele tigarile si pierderea de timp, vezi ce jelanie este pe la bac si ce "smecheri" se dadeau ca au lasat foaia alba (citeste prosti facuti gramada si prosti fara de pereche) si tot ei injurau sistemul. Aptitudinile ajuta si ele dar socoteala de acasa cu cea din piata de forta de munca nu se prea potrivesc.

| Mihaela111 a răspuns:

Testele de pe internet pot fi inselatoare cel mai bine ar fi sa apelezi la un pshihologwinking