| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde as putea sa fac un curs de calculatoare in Timisoara dar sa nu fie cu durata mare de timp big grin

Răspuns Câştigător
| FreeLife a răspuns:

1 Cursuri sunt multe
2 Ce vrei sa spui prin calculatoare partea de Hard? sau Soft.
Si 3! Cursurile de IT nu sunt deloc scurte, pentru ca trebuie sa stii niste lucruri essentiale! Bafta!
Have fun!

2 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

imi cer scuze ca nu am specificat...vreau un curs de operare in word. excel etc dar tot nu mi-ai raspuns la intrebaredaca sti. UNDE ANUME IN TIMISOARA

| FreeLife a răspuns:

Nu stiu sigur dar ce vrei tu cred ca e pentru contabilitate, nu acol se foloseste word/excel?