| LiviuBz93 a întrebat:

Sunt la facultatea de cai ferate drumuri si poduri anul 2 din cadrul Universitatii de Constructii.Credeti ca pe viitor cand termin studiile imi voi gasi un loc de munca cu un salariu accesibil?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Va fi tare greu, dar nu imposibil.

| T0T a răspuns:

Nu stiu depinde, dar nu cred ca se duc foarte multi acolo, d-aia priceputi zic, adica trebuie sa stii bine ce ai de facut.

| lolium a răspuns:

Fratele meu e la aceeasi facultate in anul 3 si deja si-a gasit de lucru in domeniu. L-a remarcat un profesor, i-a dat un numar de telefon, si gatawinking

| LiviuBz93 explică (pentru lolium):

Cum il cheama?

| Perseverance a răspuns:

Ai intrat cu admitere sau fara?

| LiviuBz93 explică (pentru Perseverance):

Fara admitere

| LiviuBz93 explică (pentru LiviuBz93):

Eu am intrebat asta pentru ca, universitatea de constructii este cea mai grea facultate din tara big grin si m-am gandit ca efortul nu va fi in vanwinking