| Christyne a întrebat:

Unde imi pot promova si eu blogul?

6 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Peste tot. Aici, pe messenger, hi5, alte site-uri pe care ai accont sau milogestete pe blogurile altor persoane sa se uite si pe la tine.
Succes

| multimoak a răspuns:

Intra pe google si scrie directoare web.
Iti vei alege de acolo ce gen de directoare iti alegi: cu link reciproc sau nu
Succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://theodor1998.wordpress.com/ plzzz

| kiwii a răspuns:

Pe chaturi, prin intermediul messengerului...

| tyger a răspuns:

Pe http://www.FacebookMessenger.ro/ - chat online gratuit

| Anasan a răspuns:

Pai cam oriunde. Daca nu ai deja ar trebui sa-ti faci cont pe twitter, facebook, hi5 de exemplu( primele doua fiind foarte folosite de foarte multi bloggeri- deci eu zic ca sunt doua retele de socializare excelente pentru a-ti promova blogul). Poti de asemenea sa-i rogi pe bloggerii pe care ii citesti deja sa faca link exchange cu tine, sa-i rogi sa arunce o privire pe blogul tau, eventual sa-si lase parerile si asa mai departe.