| alebobesiu45 a întrebat:

Unde sunt licee de politie?
In ce orase?
Mi-aș dori să merg mai departe pe un liceu de poliție acum fiind clasa a8a ma puteti ajuta cu o îndrumare sau o parere?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai mai pus intrebarea si ti-am raspuns ca in Romania nu sunt licee de politie.
Daca nu ma crezi poti cauta pe internet, daca ar fi ar avea site oficial, la fel ca alte licee, inclusiv cele militare.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chiar nu te poti abtine sa pui o intrebare de doua ori desi la prima ti s-a raspuns? Stii ce inseamna asta? Spam! Poti sa ramai fara cont.

| Catrice a răspuns:

N-avem.

| gabicoo a răspuns:

Ca să ajungi polițist trebuie să ai 4 clase terminate!
Pentru tine, cu 8 clase, e deja prea târziu! Încearcă la Academie!
Succes!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Licee militare are doar Ministerul Apararii Nationale, generic spus, armata.