| afrodita3333 a întrebat:

V-a deschis anumite usi facultatea? Nu neaparat prin materiile studiate ci mai mult prin situatiile in ca va pus si prin oamenii pe care i-ati cunoscut.Ati avut oportunitati de care sa profitati?

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

In primul rand facultatea te formeaza... Iti da o perspectiva noua asupra lumii, te ajuta sa iti cizelezi vocabularul, ajungi sa intelegi cum functioneaza lucrurile in jurul tau. Toate astea te pot pune intr-o postura superioara fata de unul fara facultate.