| Desteptulteza10 a întrebat:

Va intreb pe voi daca cu media 8, 25 la ce licee pot sa intru pe profil mate-info?
funda!

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Da poti intra, depinde denr persoane si mediile pe care le au astfel te repartizeaza si pe tine la o clasa. Dar ai media maricica si poti intra si la prima clasa

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Depinde şi cât de bun este liceul, precum şi de numărul persoanelor care vor să intre la același profil mate-info.
De exemplu, sunt un anumit număr de elevi care pot intra la profilul respectiv, dacă persoanele cu medie mai mare decât a ta vor să intre, probabil tu nu vei mai avea șanse.
Însă, ai avea șanse dacă ar mai rămâne locuri libere la acel profil.

| DeKoniec a răspuns:

Poti intra fara nici o problema

| IoanaPs a răspuns:

Da poti intra chiar la prima clasa