| alle08 a întrebat:

Vine vacanta si nu prea am ce sa fac... cateva idei. Pt. cele mia bune fundita. As vrea ceva cursuri de actorie sau de dans in alba iulia pe timpul verii. Daca stiti ceva spuneti-mi. wave

Răspuns Câştigător
| YangMin a răspuns:

Actorie...Si mie imi place actoria si cateodata imi fac niste "scenarii"si le joc cu o prietena. Asta ai putea sa faci si uhbig grin.Sau daca nu ia din filme niste scene joacale.Iar dans...Fa-ti propria coregrafiebig grinar fi distractiv, sau daca nu cautati un profesorbig grin.Dar ai putea sa si CITESTI in timpul vacanteibig grin. Sper ca ti-am fost de ajutor

4 răspunsuri:
| ViPeR_5346 a răspuns:

Salut pai eu de exemplu vara asta ma apuc de C-walk daca iti place poti invata dar in alba iulia nu am vazut cluburi de dans care sa te invete asa ceva dar este foarte distractiv (acum depnde de tine ce fel de dansuri iti plac :P ) sper ca te-am ajutat http://www.youtube.com/watch?v=OllqP6glJC4

| ʏօռʊȶ a răspuns:

Pai fa sport TEnis Fotbal Bascket etc.Fa ce doresti ca dor u stii ceea ce iti place

| alle08 explică:

ViPeR ii foarte tare C-walk happy. M-am uitat la videoclip pe youtube. De unde esti? Unde mergi la ore?

| alle08 explică:

Denisuk imi plac ideile tale :X o sa incerc :*