| anonim_4396 a întrebat:

Voi studia la Facultatea de biologie, apoi doresc sa studiez la Facultatea de medicina, insa nu in Romania ci in strainatate (probabil Anglia avand in vedere ca mama va lucra acolo). Voi avea vreun impediment in a primi o bursa avand in vedere ca am facut deja o facultate? Este obligatoriu sa aplici imediat dupa ce ai terminat liceul? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu cred ca are ceva daca mai ai o alta facultate facuta, ideea e ca daca mergi acolo trebuie sa te mentii la un nivel ridicat, sa ai note foarte mari pentru a primi bursa

1 răspuns:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de folos happy