| Costin_Alexandra_1998 a întrebat:

Vreau sa dau concurs pentru un post de infirmiera, dar nu am suportul de curs si nu le pot descarca de pe internet. de unde fac rost de el? se numeste, PROGRAMUL NATIONAL DE PREGATIRE AL INFIRMIERELOR-NOTE DE CURS- 2012 OAMGMAMR

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Du-te la spitalul respectiv, unde știi că sunt locuri libere. Vorbește cu persoana care este șef pe secție. Și întreabă când se susține examenul și din ce ar trebui sa înveți. E imposibil sa nu ți spună

| Staif a răspuns:

Descarci de acolo unde are [PDF] in fata numelui site-ului. Am vazut ca sunt 2 note de curs.