| eduard10 a întrebat:

Vreau sa dau la academia de politie vreau sa stiu ce contine admitere. Ma intereseaza proba scrisa. DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| structura a răspuns:

Salut, si pe mine ma intereseaza si vreau sa dau, in fine astea sunt probele romana(gramatica), istorie, din istoria romaniei si limba engleza, si din ce am auzit se dau grila, stima

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.academiadepolitie.ro/root/studii/admitere/subiecte/subiecte.html aici sunt puse cateva subiecte :D

| Sadop a răspuns:

Se da un text de gramatica, istoria Romaniei si limba engleza happy!
Dar vezi ca nici proba fizica nu e tocmai usoara.