| Deeza a întrebat:

Vreau sa dau la medicina, dar nu stiu ce oras sa aleg. Iasi sau Bucuresti? As vrea sa aflu informatii de la cei care au terminat sau inca fac facultatea in orasele astea (in legatura cu dotarile, etc.)

3 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Mai cea de la cluj nu prea e"recunoscuta" dar cea din bucuresti ar fi buna. atata timp cat nu inveti si dispui de ceva bani poti plati cu usurinta examenele dar daca inveti iti garantez ca nu vei avea nici o problema

| JonnyFriptura a răspuns:

Bucurestiul e un oras murdar si periculos, plin de rromi.

| scorpion_5602 a răspuns:

Am intales ca la cluj ii cel mai usor examenul si cel mai bine multi de la timisoara sau dus la cluj