| AdyAdy1234678 a întrebat:

Vreau sa devin polițist. Dar îmi este teama ca nu voi mai avea prieteni și ma vor crede un trădător sau nu știu ce. Și am o problemă pot fi polițist dacă sunt fan manelelor?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Politistul nu are cum sa fie turnator, este datoria lui sa previna fapte antisociale, sa sanctioneze contravenientii si sa prinda infractori.
Si fii sigur ca nimeni nu ia in considerare genul de muzica care place unui politist si sunt destui carora le plac manelele.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de prietenii pe care ii ai, daca te considera tradator. Nu au treaba manelele cu meseria de politist.