| DollyMan a întrebat:

Vreau sa imi aleg o meserie pe care s.o urmez. Doar ca nu.mi pot alege. As vrea politist...dar nu stiu cu ce se ocupa si la ce ramura a politiei sa ma duc. Imi dati va rog niste sfaturi...si daca gasiti si alte meserii de astea la care trebuie sa ai stretegie si asa

FUNDAAA

2 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Du-te in armata, stiu pe mai multi care au mers si nici unul nu este dezamagit, daca ii intrebi daca ar face acelasi lucru din nou, nici macar nu ezita sa zica da.

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

Ori asistent medical ori kinetoterapeut.cu ambele meserii poti sa pleci si in afara sa le practici pentru ca sunt cautate