| RalucutzaDulcicutza142002 a întrebat:

Vreau sa impresionez un baiat dar nu stiu cum ...Imi puteti spunesti cum sa fac asta? Multumesc

6 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Pai cumpara-i o masina. Ferrari de preferat.

| Flav a răspuns:

La ce nick ai, imi vine sa ma culc.

| Minalore a răspuns:

Poi.mai intai salutal, intreaba-l cate ceva, comunica cu el, incearca sa te intalnesti cat mai mult cu el dar fa-l sa creada ca asta se intampla accidental, insa daca nu e felul asta de baiat care este impresionat de asa ceva, incearca sa nu il bagi in seama de loc si sa para ca nu esti indragostita absolut de loc de el si asa s-ar putea sa te bage si el in seama si mai multe chestii din astea...

| alexgogo a răspuns:

Cumpara-i o placa video. state of the art

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg, vrei sa iti faci o cariera din asta? Sau care e legatura cu topicul asta?

| diannaa a răspuns:

Incearca sa te dai mai mult pe langa elthinking sa vorbesti cu el etc.si o sa vezi ca o sa fie bine:*