| Maduliciu a întrebat:

Vreau sa invat Java, imi puteti spune cu ce sa incep, de ce programe am nevoie? daca e nevoie putem discuta pe mess, mersi

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Ai nevoie de un IDE, de niste tutoriale (gasesti pe net destule) si de multa vointa. Daca ai ceva concepte de programare anterioare (C, C++) si ceva concepte OOP asimilate iti va fi usor. Totusi lumea JAVA e foarte mare, deci, va trebui, dupa intr-o sa te axezi pe o tehnologie, nu poti stii tot niciodata.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonoim a răspuns:

In maxim 1 saptamana te lasi e greu cauta pe google tutoriale java sunt cu miile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem discuta si pe telefon, daca-l scrii! Deacum eu tot vreau sa invat Java