| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu modele pentru proba scrisa la bacalaureata privind Biologia anatomia si fiziologia omului & genetica si ecologie umana! Dau funda celor ce ma ajuta! Vreau cat mai multe modele, dupaprograma in vigoare. bac 2012

1 răspuns:
| RaulsiRaul a răspuns:

Uita-te la fiecare episod de minecraft-fratiimc pentru 10 secunde sau daca iti place mai mult si dai un like sau subscribe te rog din suflet.http://www.youtube.com/user/rauldeatcu/videos?flow=grid&view=0