Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2612409intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
20 Apr
SATI 249.990AFISARI
108.715VIZITE
89.678V. UNICI
30 Septembrie 2009
iulyxa intreaba:

Vreau sa merg la un liceul de politie.Nu stiu nici unde sunt si nici ce probe trebuie sa sustin.Va rog ajutati-ma.Mersi!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 14 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 1 Octombrie 2009 19:38
    NOC a răspuns:
    L. M. I.-urile de la Ploiesti si Buzau s-au desfiintat, au mai ramas doar L. M.-urile din cadrul Ministerului Apararii la Alba-Iulia, Breaza si Campulung.
  • 30 Septembrie 2009 22:30
    Artemiss a răspuns:
    Cred ca nu mai sunt licee de politie...era la buzau si la ploiesti dar le-au desfiintat anul asta parca...Fratemeu o fost la Buzau... dar sfatul meu e sa te linistesti... e foarte greu...viata grea... te imbolnavesti psihic...si crede-ma cunsoc multi care zic ca mai bine nu ar fi dat chiar daca o sa ai viitor o sa fii terminat psihic...
    Mai bine dai dupa ce termini a 12 la Academia de Politie din Bucuresti... daca vrei neaparat...
    Si probele sunt urmatoarele si la admitere la liceu si la admitere la academie:sportul(f greu), controlul medical(care il iau putini deoarece trebuie sa ai o anumita inaltime si greutate)si probe scrise(isto, rom, eng...)
  • 30 Septembrie 2009 22:32
    Artemiss a răspuns:
    La campina e dupa liceu si nu e de politie e de subofiteri, la bacau nu este...sunt(erau)doar 2 in toata romania(Bz si Pl)
  • 30 Septembrie 2009 21:32
    rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:
    Bacau, Bucuresti nu stiu daca si la cimpina(acolo sigur e scoala de politie dar dupa liceu). proba pshiologica(eliminatorie), proba de educatie fizica(eliminatorie). si apoi nu stiu cum va fi la anul examen sau media la sfirsitul clasei a 8-a.
  • 1 Octombrie 2009 09:33
    rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:
    La Buzau si Ploiesti am scris Bacau i-mi cer scuze, nu stiu sigur daca si la Ploiesti(sunt doar doua sau trei in toata tara)
  • 23 Octombrie 2009 14:14
    Raspuns anonim:
    Nu nu stiu ma ajuti?
  • 13 Septembrie 2010 14:10
    Raspuns anonim:
    Iulyxa nu stiu sigur dar cred ca este la Buzau sau la Bucuresti
  • 15 Noiembrie 2010 19:28
    Raspuns anonim:
    Si eu vream sa ma duc acolo
  • 18 Noiembrie 2010 22:03
    Raspuns anonim:
    As vrea sa stiu si eu in ce judet se poate face liceul de politie? daca exista happy. Astept un raspuns va rog, sper sa ma ajutati!
  • 30 Decembrie 2010 14:54
    Raspuns anonim:
    Si eu vreau sa merg... dar am auzit ca este foarte greu ...eu stiam ca este la buzau si la campina big grinbig grinbig grin
  • 20 Februarie 2011 17:13
    Raspuns anonim:
    Nu iti recomand...e naspa
  • 12 Septembrie 2012 13:36
    naty009 a răspuns:
    Aveti idee daca te poti transfera din clasa a 11 la un liceu militar?
  • 12 Septembrie 2012 13:37
    naty009 a răspuns:
    Aveti idee daca te poti transfera din cls a 11 la un liceu militar?
  • 16 Septembrie 2010 17:49
    deaabzzzzzz a răspuns:
    Si eu vreau sa dau la liceul ast si ni gasesc unucrying( vreau muult sa merg acoolo
    nu stiu daca fac likeu la breaza si academia la campina...sau sper sa fie liceu la Bucurestisad