| xena222 a întrebat:

Vreau sa pun un bilet la stanley bey, dar cum este cu cotele astea? ce inseamna cote? cati bani poti lua? explicati va rog cotele astea

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca la Stanley Bet(nu bey, cum ai scris tu)este ca la loto? Intai informeaza-te.Tu habar nu ai si vrei sa pariezi.Deja esti vazuta ca fraiera din prima miscare.

| FuckTWorld a răspuns:

Cotele se inmultesctongue, inmultesti cotele meciurilor de pe bilet si dupa inmultesti cu suma care vrei sa o pui pe bilet si aflii cat ii castigulhappy sper ca te-am ajutat