| guineverebeck a întrebat:

Vreau si eu detalii despre Politehnica-ETTI si Inginerie Medicala. Ce se studiaza, unde ar fi mai avantajos, cu ce te poti ocupa, concret, dupa finalizarea studiilor+orice stiti despre aceste 2 facultati.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ETTI nu e ca la facultatile din Noul Local, in care te muti dintr-o cladire in alta in campus, nope, la ETTI iei metroul si te duci ba la gara de nord, ba prin naiba mai stie unde. Avantaje nu prea ai ca e stresul si trambalarea suficient de mare incat sa cedezi, mai bine faci in alta tara electronica daca vrei asa mult, dar nu prea cred, deoarece ai pomenit si de medicala.