| Terzea_Alin_1999 a întrebat:

Vreau si eu sa imi gasesc o iubita si nu stiu cum sa fac imi puteti spune si mie cum sa fac? cine raspunde cel mai repede primeste panlicahappy

4 răspunsuri:
| tacitacitaci a răspuns:

Niciodata, dar niciodata sa nu dai cadouri ca sa faci o fata sa te placa(Aia se numeste usuratica, cred ca n-ai nevoie de asa ceva).

| ElectronicPieces a răspuns:

Fii atent. Regula de baza : Asculta manele si încearcă sa fii cat mai Boss.
Apoi, învăța cat mai multe înjurături, încearcă sa dai impresia ca ai bani si poarta-te de parca ai fi deștept, când habar n-ai nici sa scrii.
O sa vezi ca fetele vor veni la tine imediat.

| namnume67 a răspuns:

Copile cu injuratuti si cu manele nici o sansa!
Incearca cu cadouri si cu poezi de dragoste.
MIE a mers! BFT