| johnnylik a întrebat:

Vrei sa ai un venit pe langa salar? Da? Vreau sa-ti arat o sursa de bani accesibila oricui. Nu este vorba de imbogatire peste noapte si sa nu te astepti sa castigi multi bani din primele zile insa in timp cu pasi mai mici sau mai mari ajungi la castiguri frumusele facand ceva simplu: sa te joci. Ai citit bine, nu este mlm, hyip, ptc sau mai stiu eu ce. Intra aici pe link-ul meu, inregistreaza-te si te pot ajuta cu ce vrei: http://www.marketglory.com/strategygame/johnnylik81

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Sigur! M-am chinuit aproape un an ca sa iau 20 Eu si din aia au luat tot felul de impozite pana mi-au trimis 60 lei. O porcarie! Dupa au gasit un motiv ca sa-mi sterga contul.