| D3lia a întrebat:

Vrei sa castigi bani?

Inscrie-te reprezentant la Metropolitan Selection! Compania comercializează produse de parfumerie, cosmetice şi bijuterii. Oferim produse de calitate la preţuri mai mici decât companiile competitoare (Avon, Oriflame)
Nu este deloc greu, nu ti se cer documente iar varsta minima de inscriere este de 14-15 ani (adica sa ai bulletin ); trebuie doar sa intri pe www.metropolitans.ro si sa iti creezi cont. Unde ti se va cere "codul reprezentantului care te-a recomandat", completeaza cu ADKRwVhP (Copy & Paste).
Dupa crearea contului, comanda-ti un catalog, pe care il vei primi gratuit, sau direct poduse in valoare de minim 100 de lei si vei primi gratuit un set de testere de parfum si 2 cataloage.
Daca iti vei forma o echipa de reprezentanti si veti realiza comenzi de 600 de lei intr-o luna (cumulate), ti se va acorda statutul de coordonator si vei beneficia de discount de 33% pentru orice comanda, plus 10% bonus din valoarea comenzilor reprezentantilor din echipa ta.
Pt orice comanda, in perioada in care esti reprezentant, vei beneficia de un discount de 25% din valoarea comenzii realizate de tine.

Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati pe ID`ul D3lia.Ladys (YM), iar in profilul de hi5 ( http://Inscrieri-Ladys.hi5.com ) sectiunea Despre Mine veti gasi mult mai ulte detalii despre acest job!

Te pup!
Delia.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai proaste produse.