| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie un domeniu care sa fie legat de creativitate,imaginatie, talent la desen. legat de pc bineinteles.

Ma gandeam sa lucrez pe viitor la ceva gen sa fac personaje pentru jocuri, animeuri, logo-uri ori ceva pentru site-uri.etc ceva ce tine de cele de mai sus!

1 răspuns:
| Nikoleta_Aftene_1985 a răspuns:

Cred ca graphic design, web design sau mai bine animation & interactive media ar fi unele optiuni. ultima varianta cred ca ar fi cea mai potrivita.dar tu decizi )).