| bogz a întrebat:

Am o masina de spalat ardo si imi da direct apa afara, adica pe la scurgere, imediat ce o pornesc.Ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate e pompa de apă defectă, sau ceva garnituri pe la furtun, cheamă un specialist sa o facă.

| bogz explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am reparat-o

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru bogz):

Ce a avut?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Necesita reparatie de specialitate deoarece se poate ca necazul sa se datoreze unei defectiuni a sistemului de selectare a programului de lucru.

| BogdanAndrei93 a răspuns:

Cum ai rezolvat problema la masina de spalat? Am si eu un Indesit si tot la fel face. Pornesc si imi da apa afara imediat. Nu isi incepe programul