| smantanosu a întrebat:

Am un vitel de etc 300 kg. Si nu stiu ce sa fac ori sa-l vand ori sa-l tai de Craciun. Mentionez ca animalele se vand ieftin perioada asta. Astept pareri.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai daca vei avea si o alta sursa de carne pentru sarbatori atunci vinde-l, daca nu ai si ai avea nevoie si de bani atunci il tai, vinzi ceva carne si iti mai ramane si tie, te faci si cu ceva bani! Bafta!

| anirol88 a răspuns:

Buna! il vinzi si cu banii dupa el iti cumperi un porc si iti mai raman si banuti frumosi de la diferenta. Succes!