| Georgica35 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva.
Vreau sa ma apuc sa imi decorez noua camer, am cateva idei dar nu stiu daca sunt bune si daca se potriveste.
Ideile mele sunt astea:
-as vrea un pat de o singura persoana(daca e sa aiba si un sertar, daca nu e bine si asa)
-as vrea ca pereti sa fie vopsiti in portocaliu sau mov.
-as vrea ca pe pereti sa pun o bucata de pluta pe care sa pun fotografii.
-as vrea un sifonier destul de mare.Si cam atat ...atatea idei am nu mai am alte idei...deci problema e ca vreau sa imi dati si mie idei multeeeee. daca se poate si poze site-uri orice nu mai ca sa am cele mai multe idei pentru camera si ca in cel mai scurt timp sa ma apuc sa o aranjez.

Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Portocaliu e o culoare dinamica, cred ca e potrivita pentru camera ta. In privinta mobilei cred ca nimerita ar fi una conceputa special pentru tineret, cu pat de o singura persoana, cu noptiera, rafturi pentru carti, sifonier si un birou, pentru calculator si teme. Mai ai nevoie de covor si una sau mai multe surse de lumina; toate sunt in functie de bugetul de care dispun parintii pentru renovarea camerei, bineinteles. Bafta!

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Iti recomand un pat de 2 persoane ( e mai comod si cu mai mult loc si cinhe stie cand veti fi 2 laughing pe langa asta iti recomand niste sisteme de iluminare futuristice, si niste rafturi din sticla neagra sau rosie care sa arat3e bine. Iar pentru pereti iti recomand mov cu alb sau rosu cu alb ( e bine sa combini orice culoare pui, cu alb ca sa nu devina obositoare ) Sper ca te-a ajutat sfatul meu happy

| baf a răspuns:

Dupa pofta inimii talelaughing asa ar trebui sa o faci. poti sa cauti pe net ..pe sitw-uri cu mobila..bloguri

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Uite, eu nu-ti pot recomanda ceva, nu stiu ce gusturi si viziuni ai, dar te sfatuiesc sa te uiti pe google, sunt multe imagini, exemple de room-uri )) Bafta!

| Dragonullbul a răspuns:

SA iti lasi imaginatia sa zboare peste tot