| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un apartament, nou, cu 2 sau trei camera. am cautat pe net, dar care e cel mai ieftin pret la un apartament ca asta. Cate mii de euro? Unul pana in 45.000 de mi de euro. Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| carla2010 a răspuns:

Buna Katy, din ce oras esti? In marile orase preturile sunt mai mari. De asemenea, preturile variaza de la centru la periferie. Cel mai bine intra pe http://gimo.ro/ si compara preturile din diferite zone. Astfel testezi piata, dar vezi si poze cu apartamentele, detalii despre facilitati, mijloace de transport din zona, etc. Salvezi datele de contact ale proprietarilor si ii contactezi cand crezi tu de cuviinta

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut irelevanta intrebarea ta.

un pret il are un astfel de apartament in centrul Bucurestiului, alt pret in centrul Timisoarei alt pret la periferia Constantei samd.

Plus conteaza blocul, starea apartamentului, anul de contructie samd.