| CiocolataBuna a întrebat:

Buna,
Vreau sa imi renovez in casa cu schimb de gresie. Am vazut la mai multi trecere dintre parchet si gresie cu ceva gen pluta. Nu gasesc la dedeman...se comercializeaza in alt mod? sau e ceva inventie? imi place tare mult cum arata si nu prea as vrea sa pun trecere de aia de aluminiu..si rotunda sau cum o fi. Ma puteti ajuta?
Multumesc fratilorhappy

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Vezi la Praktiker sau alte magazine de profil (Baumax). Exista acele placi de pluta.