| S1mplu a întrebat:

Casa mea d e vis ar trebui sa contina urmatoarele camere :X

1 = camera de tortura pentru invitati
2 = o camera plina cu perne pe care sa te dai cu capu
3 = o camera in care sa ai numai jocuri si xboxuri si playstationuri si pc-uri si ma rog.
4 = o camera in care sa am monitoare care imi arata toate zonele casei chiar si baile.
5 = o baie doar cu jacuzzi de vreo 3-4 metri in latime.
6 = o baie doar cu mai multe wc-uri.
7 = o baie doar cu chiuvete si multe oglinzi evident cu lumini
8 = o camera plina de canapele si paturi.
9 = o camera plina de carti de istorie
10 = o camera plina de profi de matematica care incearca sa ma invete matematica vreo 20 la numar.
11 = o camera plina cu elemente si statui si carti si filme despre orice fel de horror
12 = o camera plina cu haine la moda.
13 = o c amera plina cu papuci si adidasi si ma rog
14 = o camera doar cu caciuli
15 = o camera doar cu lenjerie intima
16 = o camera plina cu imprimante.
17 = o camera plina cu bananieri si portocali si palmieri care fac nuci de cocos.
18 = o camera unde tin aparau care creeaza bani.
19 = o camera gen frigider unde tin toate alimentele si dulciurile si pizza si mici la gratar
20 = o camera care sa fie pe acoperis si acoperisul sa se poata inchide si deschide cand vreau eu ca sa vad luna si stelele.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

N-ai mentionat de o camera de sex big grin iar la punctul 6 : aia nu mai e baie ci cacatoare... laughing))
Bineee, toate astea se pot indeplini DAR trebuie sa devii un star de cinema in America happy Succes!

| AlexL28 a răspuns:

Deloc S1mplu...si nici util laughing

| Vlach a răspuns:

Nu suntem la Trivia/Amuzante, doresc ca intrebarea sa fie mutata la T/A

| AlexAndrei96 a răspuns:

Te pot ajuta! Suna acum la 112-112-112 si de acolo te va prelua un operator! rolling on the floor))))))))))