| Notty a întrebat:

Cât costă sa faci o baie, daca ai deja locul? Adică de pus gresia, de cumpărat toate necesare etc.

10 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Asta depinde din ce vrei sa fie baia, din ce materiale..si cat costa ele.
Poate fii gresie la 1 leu o placa pana la 35lei.

| Miree a răspuns:

Depinde cu cine o faci şi din ce materiale! O placă porneşte de la 35 de lei!

| blandete a răspuns:

Buna, voi lasa partea cu gresia am sa ma rezum doar la ce ma pricep.ca instalator iti propun m ai intai de toate sa ti masori baia dupa care iti alegi obiectele sanitare in functie de spatiul care l ai. Ramane sa ti alegi materialele din care sa fie facuta presiunea adica apa rece apa calda, ea oscileaza ca pret deoarece e cunoscut faptul ca pe piata se lucreaza cu, cupru, pexal, ppr(polipropilena) si evident scurgerea.Una peste alta eu iau 1700 ron pentru o baie dar ai totul ingropat.Cu respect

| Notty explică (pentru blandete):

1700 numai partea cu instalatul da?

| blandete a răspuns (pentru Notty):

Da.

| blandete a răspuns (pentru blandete):

In caz ca doresti mai multe informati poti suna 0761335816

| Notty explică (pentru blandete):

Dar în total cam la cât s-ar ajunge pentru o baie modestă, numai cu cadă şi chiuvetă, fara toaletă?

| blandete a răspuns (pentru Notty):

Doar obiectele fara wc?

| Notty explică (pentru blandete):

Cum am zis, totul, având în vedere ca doar încăperea există.

| blandete a răspuns (pentru Notty):

Din nou iti las nr de tel 0761336816 suna fara nici o problema si iti voi da m ai multe detalii.