Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2921492intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Mai
SATI 277.497AFISARI
138.067VIZITE
124.173V. UNICI

Cat costa un metru cub de apa rece, in Bucuresti? Stie cineva? Cu aproximatie macar. Multumesc frumos.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

3, 5lei dar daca apar pierderi(diferente intre contorul general si cele de apartament) este posibil ca acesta sa creasca!

• 8 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Pret apa rece potabila+canalizare aproximativ 3, 8 lei/mc.
  • a răspuns:
    3 lei (mai putin chiar)
  • a răspuns:
    2, 2 lei + TVA. atentie ca daca umpli un bazin, vei plati si ceea ce se numeste "apa deversata" si anume apa ce o arunci la canal. aia e 1 leu/mc. deci ar fi max 1 euro mc cu totu.
  • Raspuns anonim:
    Nu stiu la Bucuresti, dar la Galati e 2, 87 lei cu tva/mc apa rece.la bucuresti o fi in jur de 3-3, 5 lei
  • Raspuns anonim:
    Nu stiu la Bucuresti ,dar la Galati e 2,87 lei cu tva/mc apa rece.la bucuresti o fi in jur de 3-3,5 lei
  • Raspuns anonim:
    Nu dar va intreb eu pe voi cat costa un mertu cub de apa rece in braila. raspuns va rog pup andreea din braila
  • Raspuns anonim:
    Fratilor.la noi in Dambovita platim cu 6. 3 lei m3 de apa. e 5, 6m3 de apa si 1 leu de canal care ti-l baga pe gat nu era de ajuns ca se mareste pretul al 2 luni si am ajuns sa platim apa cat benzina...nu s epoate. ce darq putem face ca am as sa platesc apa cat toate facturile de la apartamnet.chair nu controleaza nimeni pretul...nu exista concurenta? nu se poatee face nimic.sa platesc 6, 3 lei pe m3 e strigator la cer!
  • a răspuns:
    Stie cineva cat este un m3 de apa in Petrosani?