| PARAMORCOVITU a întrebat:

Cat costa un metru patrat de tencuiala interioara? raspuns rapid va rog

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy in general e cam 20 de roni mp, dar cu cat suprafata e mai mare, te poti intelege cu meseriasu si mai scade la pret, daca e o suprafata mica nu lasa nimic, e bine sa intrebi mai multi meseriasi sa faci o comparatie...happy

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Depinde cum te înțelegi cu meșterii.
Dacă nu ești puturos sau prost poți să-ți tencuiești și singur după de înveți cum se face din cărți de specialitate!
Mai complicat puțin, este să tencuiești, pe tavan!