| ilieandrei1991 a întrebat:

Caut reductor de cositoare solo 530

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Cauta pe ebay, trebuie sa gasesti acolo sigur.Dar ce este reductorul asta, unde se afla, cum arata. Daca cauti pe ebay trebuie sa scrii in engleza pentru a gasi.Cositoare adica Trimer? In engleza asa se numeste daca e ce cred eu.Cred ca motocositoare adica trimer, chestia aia ca un bat cu motor pe benzina si cu fir de plastic, eventual lame de plastic sau otel corect? Daca despre asta e vorba zii exact unde se afla acest reductor, ca sa stiu la ce sa ma uit sa iti pot raspunde daca poti gasi pe undeva.

1 răspuns:
| WarriorCat a răspuns:

Nimeni nu vinde asa ceva aici laughing

Pune intrebarea asta pe site-uri care sunt special facute pentru a cauta lucruri.